O nás

Co od nás dostanete?

  • Maximální pozornost v daném okamžiku.

 

  • Bezpečné prostředí pro uvolnění a odevzdání toho, co už v životě nepotřebujete, pro vlastní vnitřní práci, hledání. Bezpečný prostor pro hledání osobní cesty ke vzestupu na všech úrovních.

 

  • Empatii. Nikdo Vás nebude peskovat za nadváhu, nemoc či “nízké duchovní vibrace”. Nemyslíme si, že “za svoje potíže si můžete sami, protože jste pohodlní cokoli měnit”. Myslíme si, že tady a teď je ve Vašich silách nastartovat změnu – a ostatní není důležité.

 

  • Ubezpečení, že nejsme zázrační guruové, shlížející na vás obyčejné ze zlatých oblak Osvícení – naopak. Jedeme v tom všichni společně 🙂

 

  • Praktické tipy na Vaši další denní praxi (aneb Jak udržet a rozvinout nový stav věci?)

Co naopak neočekávat?

  • Že Vás jednou provždy za jedno sezení zázračně zbavíme bolesti, chudoby, deprese, chronických obtíží a otravného souseda navrch.

 

  • Že dostanete zdraví, bohatství, fungující vztahy a osvícení v jednom “výhodném balíčku” hned teď a tady, bez vlastního přičinění.

To jsme my

Zbyněk Popelka

Doporučený terapeut Dornovy metody, léčitel, dobrodruh, lezec, cestovatel, milovník oceánů, lodí, knih, koček, tance a života obecně. Prošel mnohaletým šamanským výcvikem a cesta bubnu je denní součástí jeho života. Mimo to je zkušený lektor zážitkového učení. S nadšením objevuje a zkoumá vše s věčnou otázkou A co se skrývá za tím?

Tereza Popelka Křikavová

Doporučená terapeutka Dornovy metody a mnoha dalších, čarodějka a vědomá Žena vytvářející kolem sebe prostor otvírající vědomí těm, jež chtějí. Dobrodružný řidič aut v těžkém terénu a vědomý řidič svého života. Tvoří prostor a zdánlivě prosté otázky, prorážející zdání o realitě. Tanečnice dne i noci. Radostná!